PPH WITRAŻ

witraże, lampy witrażowe, abażury, ozdoby, ...

Projekt lustra witrażowego

Lustra witrażowe

Lustra witrażowe, których tafle poprzecinane kolorowymi szklanymi aplikacjami, podobnie jak witraże czy lampy witrażowe, odmieniają nasze otoczenie i stają się oknami do innej przyjemniejszej rzeczywistości. Same lustra witrażowe natomiast przestają być przedmiotami użytkowymi przeistaczając się w niepowtarzalne ozdoby naszych domów.

Lustra w PPH WITRAŻ wykonywane są jako: obramowane witrażem, z aplikacjami witrażowymi wewnątrz tafli lustra lub z ornamentami matowymi na powierzchni lustra. Mogą być również wykonane jako kombinacje wymienionych sposobów.

Lustra witrażowe wykonywane są na zamówienie, metodami podanymi na stronie "O witrażach". Tworzone są według wzorów i projektów PPH WITRAŻ, jak i wzorów oraz sugestii Zamawiającego. Projekty wykonywane są bezpłatnie, lecz wszelkie prawa do wykorzystania opracowanego wzoru stanowią własność PPH Witraż

W celu zamówienia lustra witrażowego, uzyskania oferty, wystarczy wypełnić formularz na stronie "kontakt", lub skontaktować się w dowolny sposób korzystając z danych kontaktowych podanych na stronie Kontakt.
Tu jesteś:   PPH Witraż > Galeria > Lustra witrażowe

Copyright © by PPH WITRAŻ - Witraże, lampy witrażowe, abażury,  ...
Tarnowska Wola 82, 39-460 Nowa Dęba, podkarpackie,