PPH WITRAŻ

witraże, lampy witrażowe, abażury, ozdoby, ...

witraż tradycyjny - sakralny

Witraże

witraż Tiffany - Ryby

Witraże są jedną z niewielu rzeczy, które potrafią w takim stopniu pozytywnie zmienić otoczenie.

Grą światła i koloru, różnorodnością technik wykonania i bajkową kolorystyką witraże potrafią pozytywnie wpływać na samopoczucie. Trudno też przecenić ich relaksujące działanie.

Potrafią się zmieniać. Wyglądają inaczej w zależności od pory dnia, czy pory roku, Ożywają pod wpływem padającego na nie światła i przechodzą transformację pod wpływem zmiany jego natężenia i intensywności.

W PPH WITRAŻ wykonywane są one w większości aktualnie znanych technik. Część z tych technik wymieniona jest na stronie: O witrażach.

Wykonywane są zwykle ze szkła witrażowego, jako przeszklone ścianki działowe, witraże okienne, witraże drzwiowe, witraże do mebli, obrazy witrażowe, szyldy, logo firm, itp.

Geometryczny witraż Tiffany

Większość witraży wykonywanych jest na zamówienie. Tworzymy je zarówno według własnych projektów, jak i wzorów oraz sugestii Zamawiającego.

Wykonanie rozpoczyna się po zatwierdzeniu przez Zamawiającego wykonanego projektu oraz warunków wykonania.

witraż tradycyjny rozeta

Projekty opracowywane są na podstawie wymagań i sugestii Zamawiającego. Są one bezpłatne, lecz wszelkie prawa do wykorzystania opracowanego wzoru stanowią własność PPH WITRAŻ.

W celu zamówienia witrażu, uzyskania oferty na wykonanie witrażu, uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczące witraży wystarczy wypełnić formularz na stronie "kontakt", lub skontaktować się w dowolny sposób korzystając z danych kontaktowych znajdujących się w zakładce Kontakt.


Tu jesteś:   PPH Witraż > Galeria > Witraże

Copyright © by PPH WITRAŻ - Witraże, lampy witrażowe, abażury,  ...
Tarnowska Wola 82, 39-460 Nowa Dęba, podkarpackie,