Polityka prywatności


Właścicielem serwisu trevor jest https://pph-witraz.pl/, który jest administratorem Twoich danych osobowych.

Przyjęliśmy niniejszą politykę prywatności, która określa, w jaki sposób traktujemy informacje zebrane przez trevor, a także podaje powody, dla których musimy zbierać pewne dane osobowe o Tobie. Dlatego przed skorzystaniem ze strony trevor powinieneś zapoznać się z niniejszą polityką prywatności.

Dbamy o Twoje dane osobowe i dbamy o ich poufność i bezpieczeństwo.

Dane osobowe, które zbieramy:
Kiedy odwiedzasz trevor, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o Twojej przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej i niektórych plikach cookie zainstalowanych na Twoim urządzeniu. Ponadto podczas przeglądania Witryny zbieramy informacje o stronach internetowych lub poszczególnych produktach, które przeglądasz, witrynach internetowych lub wyszukiwanych hasłach, które przekierowały Cię do Witryny oraz o tym, jak korzystasz z Witryny. Te automatycznie gromadzone informacje nazywamy „Informacjami o urządzeniu”. Dodatkowo możemy zbierać dane osobowe, które nam przekazujesz (w tym między innymi imię i nazwisko, adres, dane dotyczące płatności itp.) podczas rejestracji, abyśmy mogli wykonać umowę.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?
Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo danych klientów i dlatego możemy przetwarzać tylko minimalną ilość danych użytkowników, o ile jest to absolutnie konieczne do utrzymania strony internetowej. Informacje zbierane automatycznie służą wyłącznie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć oraz do ustalenia informacji statystycznych dotyczących korzystania z serwisu. Te informacje statystyczne nie są w żaden inny sposób agregowane w sposób umożliwiający identyfikację konkretnego użytkownika systemu.

Możesz odwiedzić Witrynę bez informowania nas, kim jesteś, ani ujawniania jakichkolwiek informacji, dzięki którym ktoś mógłby zidentyfikować Cię jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak chcesz skorzystać z niektórych funkcji serwisu lub chcesz otrzymywać nasz newsletter lub podać inne dane poprzez wypełnienie formularza, możesz podać nam dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, Twoje imię i nazwisko, Twoje miasto zamieszkania, Twoja organizacja, Twój numer telefonu. Możesz nie podawać nam swoich danych osobowych, ale wtedy możesz nie być w stanie korzystać z niektórych funkcji witryny. Na przykład nie będziesz mógł otrzymywać naszego newslettera ani kontaktować się z nami bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkowników, którzy nie wiedzą, które informacje są obowiązkowe, zapraszamy do kontaktu pod adresem trevor@pph-witraz.pl.

Twoje prawa :
Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, masz następujące prawa związane z Twoimi danymi osobowymi:

Prawo do informacji.
Prawo dostępu.
Prawo do sprostowania.
Prawo do usunięcia.
Prawo do ograniczenia przetwarzania.
Prawo do przenoszenia danych.
Prawo do sprzeciwu.
Prawa związane z automatycznym podejmowaniem decyzji i profilowaniem.
Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych.

Ponadto, jeśli jesteś mieszkańcem Europy, zauważamy, że przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji umów, które możemy z Tobą zawrzeć (na przykład, jeśli złożysz zamówienie za pośrednictwem Witryny) lub w inny sposób w celu kontynuowania naszych uzasadnionych interesów biznesowych wymienionych nad. Ponadto należy pamiętać, że Twoje dane mogą być przekazywane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Linki do innych stron internetowych:
Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie są naszą własnością ani nie są przez nas kontrolowane. Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za te inne witryny internetowe ani praktyki dotyczące prywatności osób trzecich. Zachęcamy do bycia świadomym po opuszczeniu naszej strony internetowej i do zapoznania się z oświadczeniami o ochronie prywatności każdej strony internetowej, która może gromadzić dane osobowe.

Bezpieczeństwo informacji :
Zabezpieczamy informacje, które podajesz na serwerach komputerowych w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem. Utrzymujemy uzasadnione zabezpieczenia administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych znajdujących się pod jego kontrolą i pieczą. Jednak brak transmisji danych